Recenzja unibet.com

Zalety i wady firmy bukmacherskiej unibet.comOdbierz bonus - zarejestruj się na unibet.com


Jak wspomniano Unibet oferuje dostęp do platformy złożonej z kilku pokoi, a w każdym z nich czeka sporo atrakcji.

200 PLN bonusu na zakłady... | 400 PLN bonusu w kasynie... | €500 bonusu pokerowego | Skorzystaj z aktualnych promocji i dołącz do grona graczy pl.unibet.com | unibet opinie


W przypadku Zakładów codziennie możemy przebierać wśród 3500 wydarzeń z 31 kategorii, w tym tak egzotycznych dyscyplin jak pesapallo, bandy, kłusaki czy szachy. Różnorodność dotyczy też miejsc spotkań, bo pojawiają się tu rozgrywki m.in. z Argentyny, Armenii, Tunezji, a nawet z Chin. Obstawiać możemy przed meczem i na żywo, także na swoim telefonie. Co więcej, na Unibet typowanie live oferuje zupełnie wyjątkową opcję Ca$h-in, która pozwala na zrealizowanie zakładu po aktualnym kursie. Zawsze pod ręką mamy również statystyki, wyniki live score oraz (uwaga!) 2000 transmisji video miesięcznie za darmo.

Gracze Kasyna zwracają uwagę zwłaszcza na liczbę oferowanych gier, więc nie powinni być zawiedzeni, gdyż w Kasynie Red czeka na nich ponad 100, a w Black ponad 130 propozycji z różnych gatunków (automaty, wideopokery, gry stołowe). Wiele innych rozrywek czeka jeszcze w działach Gry oraz Skille, a amatorzy Bingo mają do dyspozycji własny pokój. Z kolei Pokerzyści mogą teraz korzystać z dwóch sekcji, Klasycznej i dynamicznego Fast Poker. Plusem tej platformy jest też duża liczba graczy (nawet 6500 jednocześnie), szeroki wybór turniejów i 7 wersji gry. Dodatkowo jest tu Szkoła Pokera.

Główne zalety unibet.com:

---> mnóstwo kategorii zakładów;

---> opcja cash-in w typowaniu live;

---> trzy rodzaje kasyn;

---> dwa pokoje pokera;

---> szkoła pokera.


Wady? Jest ich nie wiele - ale jakbyśmy mieli już coś wytknąć to należałoby wspomnieć o dość zubożałej wersji pokera mobile oraz tym, iż mimo korzystania z wersji polskiej serwisu trafiamy na miejsca nie przetłumaczone na nasz ojczysty język.

Dowiedz się więcej na temat bukmachera unibet - Bonusy i promocje w unibet.com

Aby zarejestrować się w unibet.com - kliknij tutaj - Zapraszamy do gry!