Artykuły

Odpowiedzialny hazardHazard może być wspaniałą i ciekawą formą rozrywki. Nawet nie musimy wychodzić z domu aby poszaleć w kasynach, zagrać w pokera lub pobawić się w obstawianie meczy. Wszystko jest fajną zabawą gdy nasz budżet nie zaczyna tego za bardzo odczuwać. Firmy bukmacherskie oferujące swoje usługi w internecie takie jak np. bet-at-home, betsson czy betsafe, w trosce o swoich graczy maja różne, przydatne opcje propagujące bezpieczny hazard. W tym celu w poszczególnych opcjach firmy bukmacherskie pozwalają nam ustalić nasz budżet na dany miesiąc czy nawet dzień.

Do naszej dyspozycji istnieje możliwość ustalenia na czas określony:
- limitu gry na dowolnie wybraną przez nas kwotę;
-limitu gry na podstawie naszych przegranych na wybrany okres czasowy;
-limitu wybranej kwoty na jedną grę.

Dzięki tym opcjom, jeśli nie uda nam się wygrać to zapewne nie przegramy więcej niż na to możemy sobie pozwolić. Chociaż większość użytkowników jest w stanie uprawiać hazard z przyjemnością, to dla pewnej liczby graczy przestaje on być dobrą zabawą. Dlatego też istnieje możliwość wykluczenia się z gry na dzień, sześc miesięcy lub całkowitego zablokowania konta. Powyższe opcje są dostępne w poszczególnych aplikacjach na stronie lub ustalamy je według swoich wymagań po kontakcie z supportem. Granie u internetowych bukmacherów (np. betsson) przez osoby niepełnoletnie jest zabronione. W tym celu od każdego użytkownika jest wymagany skan dowodu osobistego w celu weryfikacji danych.

Odpowiedzialny hazard pozwala nam by gry hazardowe nie wpłynęły zbyt na nasze codzienne obowiązki. Firmy bukmacherskie oferują różne poradnie i strony internetowe gdzie osoby silnie uzależnione od hazardu mogą znaleźć pomoc.

Wszystko to w trosce o swoich użytkowników aby gra była zabawą a nie nałogiem.