Recenzja bwin.com

Zalety i wady firmy bukmacherskiej bwin.comOdbierz bonusy - zarejestruj się w bwin.com


Oferta Zakładów sportowych Bwin należy do najbogatszych w branży. Jest to przeszło 12000 wydarzeń podzielonych na 34 kategorie, wśród których dostępny jest nawet hokej na rolkach, triatlon, badminton czy wyścigi konne. Do wyboru mamy spotkania z różnych krajów, w tym z Turcji, Litwy, Izraela, nawet dalekiej Australii, Korei Południowej czy Gwatemali. Możemy zakładać się przed meczem i w jego trakcie, do wyboru jest też wiele dodatkowych opcji do typowania (np. dokładny wynik, nazwiska strzelców). Efekty rywalizacji możemy śledzić nie tylko za pomocą statystyk i wyników, lecz i dzięki 1500 transmisji video co miesiąc.

30 Euro bonusu na zakłady... | 200 Euro bonusu w kasynie... | $500 bonusu pokerowego | Dołącz do grona graczy bwin.com już dziś!


Poker Bwin zachęca zwłaszcza dużą społecznością rywalizujących ze sobą graczy, która wynosi ok. 40000. Grać można przez przeglądarkę lub instalowanego klienta. Można tu przebierać wśród rozmaitych turniejów, zarówno płatnych, jak i darmowych freerolli, rozgrywanych jako zaplanowane, sit&go czy też specjalne. Jest też Szkoła Pokera, w której można podszkolić swoje umiejętności.

Z kolei w Kasynie i Grach czeka w sumie blisko 200 tytułów z gatunku gry stołowe, karciane, z kościami, automaty, video poker czy zdrapki. Bwin przygotował też całą swoją platformę w wersji mobile, na której dostępne są nie tylko Zakłady, ale również Poker, Kasyno i Gry.

Główne zalety bwin.com:

---> bogata ilość wydarzeń i kategorii zakładów;

---> dodatkowe warianty typowania;

---> duża liczba pokerzystów;

---> szkoła pokera;

---> pełna wersja mobile.


Wady? Hmm, naszym zdaniem jest jedna wada - kursy w bwin. Wydaje nam się, że na tle konkurencji bwin za mocno korzysta z siły swojej marki i zaniżna kursy spotkań...

Dowiedz się więcej na temat bukmachera bwin - Bonusy i promocje bwin.com oraz poznaj opinie o bwin innych użytkowników.

Aby zarejestrować się w bwin.com - kliknij tutaj - Zapraszamy do gry!