Recenzja bwin.com

Bonusy i promocje firmy bukmacherskiej bwin.comOdbierz bonusy - zarejestruj się w bwin.com


Rejestrując się na Bwin nowy użytkownicy mogą lepiej wystartować dzięki atrakcyjnym premiom powitalnym. Zakłady bukmacherskie bwin przywitają nas bonusem 30 euro.

10 Euro bonusu na zakłady... | 200 Euro bonusu w kasynie... | $500 bonusu pokerowego | Dołącz do grona graczy bwin.com już dziś!


W Kasynie bonus wynosi 50% pierwszej wpłaty do kwoty 200 EUR, podobnie jest też w dziale Games. Z kolei fani Pokera mogą liczyć na trzy prezenty, czyli bonus 100% od depozytu do 500 USD, 10 wejściówek na specjalne turnieje Rookie Challenge tylko dla nowych graczy oraz 1000 Punktów Market z programu lojalnościowego b'inside. Punkty te normalnie przyznawane są za udział w każdej grze na prawdziwą gotówkę, a można je przeznaczyć na wpisowe na turnieje, inne premie albo na wybrane produkty z firmowego sklepu.

W sekcji zakładów dodatkowo organizowane są inne promocje. Są to konkursy z serii Xpert, w których uczestnicy obstawiają mecze Champions League, Premier League i Bundesligi oraz wyścigi Formuły 1. Najlepsi dzielą pomiędzy sobą pulę o wartości od 1000 do nawet 20000 EUR. W innym aktualnym konkursie do wygrania są bilety na finał Ligi Mistrzów, wystarczy dobrze postawić co najmniej trzy zakłady na wybrane dyscypliny.

Ogólne promocje dostępne są także w iinych produktach bwin.com jak w Games, jak obecna Level 5 w sekcji Mega Games. Grając w ulubione tytuły zbieramy tu punkty promocyjne, które mogą nas wzbogacić w sumie o 25 EUR.

Podsumowując - bukmacher bwin.com oferuje:

---> 30 EUR w zakładach sportowych;

---> 200 EUR w kasynie;

---> 500 USD w pokerze plus bilety turniejowe;

---> 25 EUR w grach.


Aby zarejestrować się w bwin.com - kliknij tutaj - Zapraszamy do gry!