Recenzja betfred.com

Bonusy i promocje oferowane przez betfred.comBetfred Casino

Odbierz £50 freebet - zarejestruj się dziś!


Bonusy powitalne nowi użytkownicy platformy Betfred mogą otrzymać w każdym z działów serwisu.

£50 Freebet na zakłady... | Do £500 bonusu w kasynie... | Skorzystaj z aktualnych promocji i dołącz do grona graczy betfred.com


W przypadku Zakładów jest to darmowy zakład o wartości 100% pierwszego typowania do 50 GBP. W ciągu 24 godzin otrzymamy kupon, który można postawić na wydarzenia sportowe, wirtualne lub lotto. Poker też zachęca bonusem 100% do 250 GBP, do których Betfred dorzuca jeszcze 3 bilety na turnieje dla nowicjuszy.

W dziale Gry bonus to 25 GBP, a w Kasynie mamy trzy bonusy od 50 do 100% naliczane od kolejnych wpłat, o łącznej wartości 500 GBP. Jest też specjalny bonus High Roller na 500 GBP dla największych klientów i aby go zdobyć trzeba zdeponować co najmniej 1000 GBP. Jest również inna opcja, mianowicie za samo zapisanie się do serwisu Betfred wynagrodzi nas premią 10 GBP, którą po połowie będziemy mogli wykorzystać w tych dwóch pokojach. Z kolei na nowych gości Bingo czeka bonus 30 GBP, który zostanie uruchomiony po postawieniu minimum 10 GBP.

Ponieważ Betfred działa również w wersji mobile, więc i tutaj przygotowano osobne premie startowe: w Kasynie jest to 5 GBP, a w Zakładach 50 GBP.

Poza bonusami na start Betfred rozdaje mnóstwo innych premii, których nie sposób tutaj wymienić. Przykładowo w dziale Gier dokonując wpłaty w wyznaczony dzień zyskamy do 150% jej wartości, a grając regularnie w Kasynie przez komórkę mamy szansę na 20% cashback.

Najważniejsze bonusy i promocje w betfred.com:

---> 500 GBP w kasynie;

---> 250 GBP w pokerze;

---> 50 GBP w dziale zakładów;

---> 50 GBP w zakładach mobile.


Aby zarejestrować się w betfred.com - kliknij tutaj - Zapraszamy do gry!